Жительці с. Цепцевичі Похозей Єфросинії Степанівні виповнилося 100 років з дня народження

10 липня 2010 року до жительки села Цепцевичі Сарненського району Похозей Єфросинії Степанівни, якій в цей день виповнилося 100 років, завітали
перший заступник голови Сарненської райдержадміністрації Валентин Цупріян, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валерій Сапожко, секретар Тутовицької сільської ради Ольга Ковальова
    З нагоди свята ювілярці вручено вітання Глави держави Віктора Януковича, квіти та цінні подарунки.
    Окрім того, Тутовицька сільська рада подбає про забезпечення Єфросинії Похозей твердим паливом на період опалювального сезону.
    Учні Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом завідуючої будинку культури с. Цепцевичі Галини Сергійчук подарували іменинниці пісні і танці.
    Ювілярка прожила нелегке життя, гідне найвищої шани. Пройшла через воєнні лихоліття. Все життя працювала в колгоспі. Далеко не кожній людині вдається подолати столітній рубіж. А Єфросинія Степанівна залишається при цьому відкритою та щирою людиною.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації