16.01.2017 - Казка для всіх, хто вірить у дива

23 грудня у казково прибраній залі комунального закладу «Сарненський районний будинок культури» відбувся новорічний ранок «Казка для всіх, хто вірить у дива» для дітей воїнів АТО Сарненського району. Спочатку на сцені розгорнулося театралізоване дійство, в якому змагалися добро і зло. Присутні поринули у чарівний світ дитинства, в якому можливо все. Були в новорічній виставі і злі чари Баби –Яги з Домовухою, і хороші діла Білосніжки та Гнома. Звичайно, перемогло добро і дружба. Свято продовжили у фойє біля новорічної ялинки. Діти у новорічних костюмах водили хороводи, грали в ігри, відгадували загадки, танцювали з Снігуронькою, Дідом Морозом та іншими казковими героями. На завершення свята діти отримали від Діда Мороза новорічні подарунки. Маленьких учасників святкового дійства вітала заступник голови Сарненської районної державної адміністрації Наталія Миколаївна Параниця. Неповторні та яскраві новорічні костюми, артистизм учасників та непідробна дитяча зацікавленість зробили дійство справжньою новорічною пригодою. Яскрава програма заходу, яку підготували працівники будинку культури, подарувала дітям багато позитивних емоцій, створила гарний святковий настрій і принесла радісні почуття у дитячі серця.