на центральній площі м. Сарни відбувся християнський урочистий захід «Буду славити Тебе, Господи»

На виконання указу  Президента України  №357/2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації»  та за підтримки відділу культури і туризму Сарненської РДА 16 липня 2017 на центральній площі м. Сарни відбувся християнський урочистий захід «Буду славити Тебе,  Господи», присвячений святкуванню в Україні 500-річчя Реформації. Захід відбувся за сприяння місцевої влади,  Благодійного фонду «Глорія» та вагомого внеску церков ХВЄ Сарненського району.

Урочиста зустріч почалася з привітального слова та заклику до молитви Олександра Котка. Після молитви на сцені виступали об’єднаний хор регентів РДСА, гурт братів «Прохори», гурт «Білі Крила» та духовий оркестр церкви ХВЄ смт. Степань.

Прозвучала доповідь Віктора Вознюка на тему «Вплив Реформації на встановлення громадянського суспільства». Із закликом до молитви за Україну звернувся єпископ Рівненської області Віктор Боришкевич. На завершення прозвучала проповідь єпископа УЦХВЄ Михайла Степановича Паночка.