У День вигнання з України нацистських загарбників на Сарненщині вшанували пам’ять героїв

Сьогодні, відзначається 77-ма річниця вигнання нацистських окупантів з України. В цей день вшановуюиь тих воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє нашої держави.
Заступник голови районної державної адміністрації Любов Мацигон, голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук, голова Сарненської міської ради Руслан Серпенінов та представники правоохоронних органів взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Солдатської Слави.
«Українці ніколи не забудуть про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини», - зазначила Любов Мацигон.
Світлу пам'ять воїнів, величний подвиг яких і сьогодні залишається прикладом патріотизму та вірного служіння Батьківщині учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.