Сарненщина COVID-19: важливе станом на 24 листопада 2021 року

Станом на 24  листопада  2021 року на Сарненщині  виявлено 73 нові випадки  захворювання на COVID-19, з них:

• м. Сарни – 21;
  •  с. Заслуччя-1;
  •  с. Залужжя-1;
  • с. Сварицевичі-1.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 14728  випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані корона вірусом,  295  випадків  летальних.

На жаль, за минулу добу померли  33-річний житель с. Костянтинівка та 40-річний житель с. Карпилівка Сарненського району

Подолали COVID-19 -  13105 осіб.

Нагадуємо, що на Сарненщині  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 18 років.

Наразі,  у  місті Сарни відкрито Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який розташований за адресою: м. Сарни,  вул. Ярослава Мудрого,  1 на базі спорткомплексу «Сарни-Арена» та працює щоденно з 9-ї до 17-ї години.

Також у будні дні вакцинуватися можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.