Представників органів місцевого самоврядування Сарненщини привітали з професійним святом

7 грудня – професійне свято всіх, хто працює в органах місцевого самоврядування, хто пов’язав свою долю з досить нелегкою справою – служіння громаді. Тож сьогодні у приміщенні Сарненської райдержадміністрації урочисто вітали працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом.

«Саме працівники місцевого самоврядування та депутати місцевих рад вирішують, як розвивати свою територію: будувати дитячі садки чи школи, лікарські амбулаторії, спортивні об’єкти чи дитячі майданчики, яку з доріг ремонтувати першочергово. Ви знаєте, чого громада потребує найбільше - і бачите кращі шляхи вирішення головних питань. До Вас громадяни звертаються з проханнями і пропозиціями, Вам довіряють.І розвиток нашої держави базується на розвитку територіальних громад. Тож, Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району та області», - зазначив у вітальному слові Олександр Кохан.
Також, голова Сарненської райдержадміністрації побажав працівникам місцевого самоврядування успіхів і підтримки виборців у прагненні зробити міста, селища і села Сарненщини щасливими та багатими!

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, високі морально-ділові якості та вагомий особистий внесок у зміцнення і розвиток місцевого самоврядування найкращі працівники отримали почесні грамоти від голови Сарненської райдержадміністрації Олександра Кохана:

• Тамара Азізова- начальник відділу юридичного, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та реєстрації Немовицької сільської ради;
  • Катерина Бондар – начальник фінансового відділу Клесівської селищної ради;
  • Юлія Калинка – головний спеціаліст загального відділу Дубровицької міської ради;
  • Галина Ковальчук - начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Рокитнівської селищної ради;
  • Петро Крот – Степанський селищний голова;
  • Валентина Кузьмич – начальник фінансового відділу Старосільської сільської ради;
  • Едуард Лозицький – депутат восьмого скликання Миляцької сільської ради;
  • Микола Лесковець - провідний спеціаліст Березівської сільської ради;
  • Олена Сульза – головний спеціаліст відділу з юридичного та кадрового забезпечення Вирівської сільської ради;
  • Ольга Тинько - начальник відділу юридичного забезпечення діяльності ради, організаційно-кадрової та мобілізаційної роботи Висоцької сільської ради;
  • Альона Єлецька - завідувач сектору кадрової роботи виконавчого апарату Сарненської районної ради.