Шановні працівники ветеринарної медицини!

Сьогодні без ветеринарів не обходиться жодне сільськогосподарське виробництво. У ваших руках – складна і відповідальна справа, від якої безпосередньо залежить безпека агропромислової продукції та конкурентоспроможність вітчизняного сільськогосподарського виробника.
Завдячуючи вашій наполегливій праці, в районі забезпечено ефективну роботу з профілактики, діагностики та лікування сільськогосподарських тварин, гарантій якості та безпеки агропромислової продукції. Високо цінуємо вагомий внесок працівників ветеринарної медицини у забезпечення ветеринарного й епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарного контролю продуктів тваринництва й охорони навколишнього середовища.
Сподіваюсь, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю краян.
Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай благословенними будуть ваші дороги, нехай завжди супроводжують успіхи, радують друзі, колеги, надихають нові справи, окриляє любов, зігріває родинне тепло!
Бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

Анатолій ОСТАПЧУК,
голова райдержадміністрації