Також дивіться новини на facebook.com

365 дітей Сарненщини оздоровили в ході проведення оздоровчої кампанії 2021 року

Одним з пріоритетних напрямів реалізації державної політики стосовно дітей є забезпечення їх якісними оздоровчими та відпочинковими послугами.

Відповідні заходи спрямовуються на поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей.

Згідно наказів Мінсоцполітики та Нацсоцслужби у період дії карантинних обмежень цілорічне оздоровлення та відпочинок дітей здійснювався у дитячих центрах «Артек» м. Київ та «Молода гвардія» м. Одеса, дитячому таборі оздоровлення, відпочинку та патріотичного виховання дітей та молоді в Карпатах «Соколята»(м.Хирів) та дитячому оздоровчому таборі «Артек-Прикарпаття» (м.Трускавець) .
Відтак, впродовж 2021 року у Сарненському районі оздоровлено:
  • 52 дитини у дитячому центрі «Артек»,
  • 43 – УДЦ «Молода гвардія»;
  • 17 –ДТ «Артек-Прикарпаття»;
  • 11 – УДЦ «Соколята».
Окрім того, 77 дітей оздоровлено у санаторії «Горинь» смт Степань та 8 дітей у ДТ «Агатiвка» за рахунок місцевих бюджетів та часткового співфінансування.
Також, 157 дітей різних категорій було оздоровлено у літніх таборах, які організовували християнські організації ХВЄ України п'ятидесятники та ЄХБ «Скеля спасіння.