Щорічний звіт про роботу громадської ради

у 2013-2014 роках
     Відповідно до Положення про Громадську раду при Сарненській районній державній адміністрації, Громадська рада при Сарненській районній державній адміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації державної політики.
     До минулого складу Громадської ради увійшли представники восьми інститутів громадянського суспільства.
     Під час першого засідання загальним голосуванням було обрано голову, заступника голови та секретаря громадської ради. Члени громадської ради здійснювали свої повноваження на громадських засадах, за рахунок особистого часу, ентузіазму та ініціативи.
     Основними напрацюваннями громадської ради при райдержадміністрації за 2013-2014 роки було обговорення Стратегії економічного і соціального розвитку Сарненського району до 2017 року. За результатами опрацювань Стратегії економічного і соціального розвитку Сарненського району до 2017 року, члени громадської ради затвердили пропозиції до згаданого документу щодо різних галузей розвитку нашого району. Ці пропозиції були подані на розгляд та затвердження Сарненською районною радою.
     До позитивного досвіду діяльності громадської ради при райдержадміністрації та співпраці з владою району можна назвати залучення членів ради до масових заходів, організації свят, концентрів, благодійних акцій, зустрічей, де ініціаторами таких заходів були  і самі члени громадської ради.
     Істотною проблемою як для інших регіонів, так і для нашого району, залишається значна кількість громадських організацій, які фактично не здійснюють своєї статутної діяльності, та не представляють думку громадськості Сарненщини. Про низький рівень активності громадських організацій району свідчить і їх участь у роботі громадської ради при райдержадміністрації, членами якої були лише вісім представників інститутів громадянського суспільства.
     Дякую всім, хто сьогодні докладає зусиль для того, аби робити зміни в нашому житті на краще, залучаючи для цього всі можливі ресурси.

Віктор Хомич
         голова громадської ради