У Рокитнівській лікарні на Сарненщині відбулося урочисте відкриття приймального відділення

Сьогодні, на території КНП "Рокитнівська БЛІЛ", відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття оновленого приймального відділення. До урочистостей долучилися голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська, голова Рокитнівської селищної ради Григорій Таргонський та директор КНП "Рокитнівська БЛІЛ" Олег Костюк.
Будівельні роботи тут стартували у жовтні минулого року. Загальна кошторисна вартість об’єкту склала майже 11 млн грн. У відділенні обладнали приймально-сортувальну зону, діагностичний блок, адміністративно-господарську та загально-медичну зони. Встановили сучасне медичне обладнання на суму 18 млн грн, зокрема: комплексний томограф, рентгенологічний комплекс, УЗ-систему, монітор пацієнта, ШВЛ апарат, гематологічний та біохімічний аналізатори.
Тож, відтепер лікарі зможуть більш якісно проводити дослідження та своєчасно встановлювати діагнози.
«Приймальне відділення КНП "Рокитнівська БЛІЛ" - це ще один успішний приклад співпраці органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Адже, повністю оновити відділення вдалося у рамках програми Президента України "Велике будівництво", за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів», - зазначив у вітальному слові Олександр Кохан.