Також дивіться новини на facebook.com

Щоденник: Оргвідділ

Відбулося чергове засідання спостережної комісії при Сарненській РДА

24 грудня  2021 року у Сарненській  районній державній адміністрації відбулося засідання спостережної комісії під керівництвом голови комісії – першого заступника голови  райдержадміністрації Людмили Мариніної, за участі членів комісії та представників Державної установи «Катеринівська виправна колонія (№46)».

В ході засідання було розглянуто питання щодо умовно-дострокового звільнення двох засуджених осіб та щодо заміни невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі більш м’яким покаранням у виді обмеження волі п’яти осіб.

Також, члени комісії розглянули та затвердили план роботи спостережної комісії  Сарненської РДА на перше півріччя 2022 року.

За результатами розгляду прийняті відповідні рішення комісії.365 дітей Сарненщини оздоровили в ході проведення оздоровчої кампанії 2021 року

Одним з пріоритетних напрямів реалізації державної політики стосовно дітей є забезпечення їх якісними оздоровчими та відпочинковими послугами.

Відповідні заходи спрямовуються на поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей.

Згідно наказів Мінсоцполітики та Нацсоцслужби у період дії карантинних обмежень цілорічне оздоровлення та відпочинок дітей здійснювався у дитячих центрах «Артек» м. Київ та «Молода гвардія» м. Одеса, дитячому таборі оздоровлення, відпочинку та патріотичного виховання дітей та молоді в Карпатах «Соколята»(м.Хирів) та дитячому оздоровчому таборі «Артек-Прикарпаття» (м.Трускавець) .
Відтак, впродовж 2021 року у Сарненському районі оздоровлено:
 • 52 дитини у дитячому центрі «Артек»,
 • 43 – УДЦ «Молода гвардія»;
 • 17 –ДТ «Артек-Прикарпаття»;
 • 11 – УДЦ «Соколята».
Окрім того, 77 дітей оздоровлено у санаторії «Горинь» смт Степань та 8 дітей у ДТ «Агатiвка» за рахунок місцевих бюджетів та часткового співфінансування.
Також, 157 дітей різних категорій було оздоровлено у літніх таборах, які організовували християнські організації ХВЄ України п'ятидесятники та ЄХБ «Скеля спасіння.


Сарненщина COVID-19: важливе станом на 23 грудня 2021 року

Станом на 23 грудня  2021 року на Сарненщині  виявлено 10 нових   випадків захворювання на COVID-19, з них:

 • 1 - смт Томашгород;
 • 1 -  смт Клесів;
 • 2  -  с. Буда;
 • 2 -  с. Велике Вербче;
 • 1 - с. Карпилівка;
 • 1 - с. Старе Село;
 • 1 -  с. Літвиця;
 • 1 - с. Переброди.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 15527  випадків захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом,  325 випадків    летальних. .

Подолали COVID-19 -  14811 осіб.

Нагадуємо, що на Сарненщині  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 18 років.

Наразі,  у  місті Сарни відкрито Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який розташований за адресою: м. Сарни,  вул. Ярослава Мудрого,  1 на базі спорткомплексу «Сарни-Арена» та працює щоденно з 9-ї до 17-ї години.

Також у будні дні вакцинуватися можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.У Рокитнівській лікарні на Сарненщині відбулося урочисте відкриття приймального відділення

Сьогодні, на території КНП "Рокитнівська БЛІЛ", відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття оновленого приймального відділення. До урочистостей долучилися голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська, голова Рокитнівської селищної ради Григорій Таргонський та директор КНП "Рокитнівська БЛІЛ" Олег Костюк.
Будівельні роботи тут стартували у жовтні минулого року. Загальна кошторисна вартість об’єкту склала майже 11 млн грн. У відділенні обладнали приймально-сортувальну зону, діагностичний блок, адміністративно-господарську та загально-медичну зони. Встановили сучасне медичне обладнання на суму 18 млн грн, зокрема: комплексний томограф, рентгенологічний комплекс, УЗ-систему, монітор пацієнта, ШВЛ апарат, гематологічний та біохімічний аналізатори.
Тож, відтепер лікарі зможуть більш якісно проводити дослідження та своєчасно встановлювати діагнози.
«Приймальне відділення КНП "Рокитнівська БЛІЛ" - це ще один успішний приклад співпраці органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Адже, повністю оновити відділення вдалося у рамках програми Президента України "Велике будівництво", за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів», - зазначив у вітальному слові Олександр Кохан.


На Сарненщині привітали енергетиків із професійним святом

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика.
Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Це, у свою чергу, підкреслює важливість продуманої і надійної роботи цієї ключової для всієї економіки галузі народного господарства.

Відтак, колектив Сарненського РЕМу сьогодні привітали з професійним святом голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан та Сарненський міський голова Руслан Серпенінов.

«Сьогодні, коли ми живемо в епоху новітніх цифрових технологій, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична, оскільки, від неї залежить тепло й комфорт у наших оселях, стабільне функціонування підприємств, установ, організацій усіх найважливіших сфер нашої держави.», - зазначив у вітальному слові голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан.

Керівники району та міста нагородили енергетиків за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у зміцнення енергетичної безпеки Сарненського району почесними грамотами Сарненської РДА та Сарненської міської ради.
 


Сарненщина COVID-19: важливе станом на 21 грудня 2021 року

Станом на 21 грудня  2021 року на Сарненщині  виявлено 19 нових   випадків захворювання на COVID-19, з них:
 • 2 - м. Сарни;
 • 1 - смт Рокитне;
 • 4 - с. Карпилівка;
 • 3 - с. Переброди;
 • 2 - с. Бутейки;
 • 1 - с. Чудель;
 • 1 - с. Велихів;
 • 1 - с. Велике Вербче;
 • 1 - с. Жадень;
 • 1 - с. Орв'яниця;
 • 1 - с. Залужжя;
 • 1 - с. Буда.

Всього на території Сарненського району зареєстровано 15504 випадки захворювання на COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом,  325 випадків    летальних.

На жаль, померла  85-річна жителька села Селець Сарненського району.

Подолали COVID-19 -  14778 осіб.

Нагадуємо, що на Сарненщині  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 18 років.

Наразі,  у  місті Сарни відкрито Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який розташований за адресою: м. Сарни,  вул. Ярослава Мудрого,  1 на базі спорткомплексу «Сарни-Арена» та працює щоденно з 9-ї до 17-ї години.

Також у будні дні вакцинуватися можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України

Тисячі школярів з тимчасово окупованих територій прагнуть вступити в український вищий навчальний заклад. На цьому шляху вони зустрічають безліч труднощів. Адже навіть вивчення української мови для них недоступне. А шлях до вступного іспиту сповнений викликів. Однак вони долають всі труднощі заради кращого майбутнього. Заради життя серед своїх.
Дедалі більше молоді обирає навчатися тут. Це складний, але свідомий вибір, вартий нашої підтримки.
Детальна інформація стосовно вступу молоді з тимчасово окупованих територій до українських вишів - на порталі Міністерства освіти і науки України.

 

 

 


У Сарненській РДА підвели підсумки роботи комісії з питань ТЕБ та НС району за 2021 рік

Сьогодні у Сарненській РДА відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС Сарненського району під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександр Кохан.

Під час засідання обговорювалися питання:
 • про результати проведення у 2021 році робіт з розмінування території району. Затвердження Плану організації виконання завдань з розвідки та розмінування місцевості ДПРЧ-8 ДПРЗ-5ГУ ДСНС України у Рівненській області на 2022 рік;
 • про стан з пожежами та загибеллю людей на них на території району 2021 році;
 • про підведення підсумків роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району за 2021 рік.
По завершенню засідання, комісія прийняла відповідні рішення з розглянутих питань, а також затвердила План роботи Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району на 2022 рік.


Питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати обговорили на селекторній нараді

У Рівненській обласній державній адміністрації відбулось чергове онлайн засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Тимошенка.
У заході в режимі відеоконференцзв’язку взяли участь: заступник голови Сарненської райдержадміністрації Олександр Гузич, головний спеціаліст фінансового управління Сарненської райдержадміністрації Оксана Саванчук та представники КП «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради.
Під час засідання йшлося про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, зі сплати єдиного соціального внеску та з платежів до Пенсійного фонду України, а також заходи, що вживаються з метою прискорення погашення цих боргів та недопущення їх зростання на підприємствах Сарненського району.
За результатами засідання обласною комісією прийняті узгоджені рішення спрямовані на усунення проблемних питань з метою сприяння прискоренню погашення існуючих боргів.


Сарненщина отримала 717 ноутбуків для освітян

Сьогодні голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, народний депутат України Сергій Євтушок та Сарненський міський голова Руслан Серпенінов вручили 9 ноутбуків для Сарненської гімназії №3.

«Діджиталізація країни триває і всі населені пункти Сарнещини не залишаються осторонь. Ще влітку ми разом з громадами працювали над отриманням державної «Інтернет-субвенції», щоб підключити віддалені села до швидкісного інтернету. А вже сьогодні викладачі отримують нову та сучасну техніку для покращення освітнього процесу», - звернувся до викладачів гімназії Олександр Кохан.

Нову та сучасну техніку для навчальних закладів вдалося закупити завдяки спільному проєкту Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки України «Ноутбук кожному вчителю».

Загалом, школи Сарненщини отримають 717 ноутбуків, зокрема:
 • Березівська ТГ - 109;
 • Вирівська ТГ – 46;
 • Висоцька ТГ- 20;
 • Дубровицька ТГ – 266;
 • Клесівська ТГ – 10;
 • Миляцька ТГ – 20;
 • Немовицька ТГ – 5;
 • Рокитнівська ТГ – 104;
 • Сарненська ТГ – 105;
 • Старосільська ТГ – 29;
 • Степанська ТГ – 3.

На закупівлю техніки для навчальних закладів району кошти були спрямовані з державного бюджету, на умовах співфінансування до закупівлі ноутбуків долучилися й місцеві бюджети, вцілому ТГ спрямували 1,5 млн грн.

Ці ноутбуки призначені саме для педагогів, щоб вони могли викладати предмет більш цікаво та динамічно. Крім того, це суттєва допомога вчителям для організації дистанційного навчання.


Syndicate content