У Сарненській РДА підвели підсумки роботи комісії з питань ТЕБ та НС району за 2021 рік

Сьогодні у Сарненській РДА відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС Сарненського району під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександр Кохан.

Під час засідання обговорювалися питання:
  • про результати проведення у 2021 році робіт з розмінування території району. Затвердження Плану організації виконання завдань з розвідки та розмінування місцевості ДПРЧ-8 ДПРЗ-5ГУ ДСНС України у Рівненській області на 2022 рік;
  • про стан з пожежами та загибеллю людей на них на території району 2021 році;
  • про підведення підсумків роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району за 2021 рік.
По завершенню засідання, комісія прийняла відповідні рішення з розглянутих питань, а також затвердила План роботи Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району на 2022 рік.