Також дивіться новини на facebook.com

Загальна інформація

  Державний реєстр виборців — це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних та користування ними для забезпечення державного обліку громадян, які мають право голосу.

   Відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців" виборець може бути включений до реєстру лише один раз або за місцем державної реєстрації місця проживання, або за місцем свого фактичного проживання. На даний час Центральною виборчою комісією розпочато виготовлення та надсилання кожному виборцю, включеному до Реєстру, іменного повідомлення з інформацією про права виборця щодо Реєстру та пропозицією перевірити свої персональні дані, усунути невідповідності та неточності в записі про себе, а також із роз'ясненням порядку звернення до органу ведення Реєстру. Тому, для більш точного і об'єктивного наповнення реєстру, а також запобігання виникнення помилок та неточностей звертаємося до всіх виборців Сарненського району з пропозицією уточнити свої персональні дані. Це можна зробити особисто, маючи при собі паспорт громадянина України, а якщо особа нездатна пересуватись самостійно, вона може письмово уповноважити на таке звернення іншу особу. 

  Відділ ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації знаходиться за адресою: м.Сарни, вул.Демократична 51, приміщення райдержадміністрації (другий поверх). Телефон для довідок 3-46-44.

  mail: reestr_vub@sarny.rv.ua