Сарненщина отримала 717 ноутбуків для освітян

Сьогодні голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, народний депутат України Сергій Євтушок та Сарненський міський голова Руслан Серпенінов вручили 9 ноутбуків для Сарненської гімназії №3.

«Діджиталізація країни триває і всі населені пункти Сарнещини не залишаються осторонь. Ще влітку ми разом з громадами працювали над отриманням державної «Інтернет-субвенції», щоб підключити віддалені села до швидкісного інтернету. А вже сьогодні викладачі отримують нову та сучасну техніку для покращення освітнього процесу», - звернувся до викладачів гімназії Олександр Кохан.

Нову та сучасну техніку для навчальних закладів вдалося закупити завдяки спільному проєкту Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки України «Ноутбук кожному вчителю».

Загалом, школи Сарненщини отримають 717 ноутбуків, зокрема:
  • Березівська ТГ - 109;
  • Вирівська ТГ – 46;
  • Висоцька ТГ- 20;
  • Дубровицька ТГ – 266;
  • Клесівська ТГ – 10;
  • Миляцька ТГ – 20;
  • Немовицька ТГ – 5;
  • Рокитнівська ТГ – 104;
  • Сарненська ТГ – 105;
  • Старосільська ТГ – 29;
  • Степанська ТГ – 3.

На закупівлю техніки для навчальних закладів району кошти були спрямовані з державного бюджету, на умовах співфінансування до закупівлі ноутбуків долучилися й місцеві бюджети, вцілому ТГ спрямували 1,5 млн грн.

Ці ноутбуки призначені саме для педагогів, щоб вони могли викладати предмет більш цікаво та динамічно. Крім того, це суттєва допомога вчителям для організації дистанційного навчання.