Звернення голови районної державної адміністрації Анатолія Остапчука до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, територіальних громад, лідерів політичних партій, об’єднань, громадських організацій, жителів району

Наша державність – запорука нашого майбутнього. Довгим та тернистим  був шлях українського народу до волі та незалежністі, до  створення власної держави. Сьогодні ми, українці, маємо можливість жити та творити у вільній, демократичній, незалежній країні.
    Незабаром - визначне державне свято - 19-та річниця Незалежності України. Хочеться відмітити, що нам є чим пишатись, адже ми маємо чимало досягнень та звершень. Незважаючи на труднощі і проблеми, пов’язані з фінансовою кризою, наша держава поступово, проте все впевненіше, рухається вперед. Ми, сарненчани, також докладаємо чимало зусиль для розвитку нашого району, а значить щоденною кропіткою працею кожен з нас вносить свій посильний внесок у розбудову своєї батьківщини. При цьому, розраховуючи на власні сили, нам доводиться проявляти ініціативу, мобілізувати внутрішні резерви, вибудовувати  свою дієву стратегію подолання економічного зростання.
    Задля забезпечення соціального захисту вразливих верств населення, створення гідного рівня життя усіх громадян, необхідно прикласти максимум зусиль для вирішення пріоритетних завдань, успішна реалізація яких неодмінно стане запорукою поліпшення добробуту населення та стабільності у нашій державі.
    Усі разом, та кожен з нас зокрема, має можливість створити позитивний настрій та сприятливу емоційну атмосферу всім жителям  нашого району та забезпечити належний рівень відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України на теренах Сарненщини.  Дотримання чинного законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати, забезпечення погашення існуючої заборгованості, утримання в належному стані робочих місць, прилеглих територій, споруд історико-культурної спадщини, парків, скверів, місць масового відпочинку неодмінно стане запорукою створення святкової атмосфери у ці дні. Вважаю, що проведення районної толоки - це ще одна добра справа, яку кожен з нас може здійснити в ім’я добробуту та процвітання рідної землі.
    Хай День Державного прапора та День незалежності  України  об’єднають нас, жителів Сарненщини,   в одну міцну родину. Переконаний, що  особиста участь у святкових заходах неодмінно стане для кожного з нас важливою, радісною, сповненою приємних вражень подією.

Голова райдержадміністрації,
 Анатолій Остапчук