До уваги жителів району!

У зв’язку з високою температурою атмосферного повітря та підвищеною пожежною небезпекою в лісах, з метою запобігання пожежам у лісових масивах області видано розпорядження голови облдержадміністрації від 6 серпня 2010 року № 358 «Про тимчасову заборону відвідування населенням лісових масивів області в пожежонебезпечний період 2010 року», згідно якого постійним лісокористувачам області необхідно:

- забезпечити ефективну охорону від пожеж території закріпленого лісового фонду;
    - тимчасово, до настання сприятливих погодних умов та зменшення пожежної небезпеки, заборонити відвідування лісів населенням та в’їзд до них транспортних засобів, крім випадків, коли знаходження громадян та транспорту обумовлено виробничою необхідністю і виконанням службових обов’язків.

Відділ з питань
надзвичайних ситуацій