Мій рідний надслучанський краю

29 серпня жителі та гості с. Чудель святкували Свято села. З цієї нагоди зранку у Свято-Успенському храмі пройшло святкове богослужіння. Для любителів спортивних змагань були організовані турніри з футболу, волейболу, армреслінгу, гирьового спорту, «збивання на бочках».
    О 16 годині було розпочато святкові урочистості, які відкрив сільський голова Володимир Жук. З вітальним словом до усіх присутніх виступили голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, директор ТОВ «Західметал» Олег Жошко, Вирівський сільський голова Юрій Солтис.
    Не обійшлося на святі і без подарунків та нагород. Грамотами Сарненської районної державної адміністрації нагородили директора Чудельської ЗОШ І-ІІІ ст. Алісу Сергійчук, завідуючу ФАПу Валентину Абрамчук, завідуючу відділенням зв’язку «Укрпошта» Ніну Жигулу. Футбольна команда с. Чудель отримала у подарунок м’ячі та футбольну форму, а пожежна команда  - телевізор.
    Теплі слова вітання звучали на адресу старожилів села Мельника Івана Микитовича, Бєлінької Юхимії Ярмолаївної, ветеранів Несика Матвія Самойловича, Мелещука Панаса Тимофійовича. Привітали сімейну пару з нагоди святкування 50-го ювілею подружнього життя Жук Пилипа Івановича та Єву Сергіївну, молоду сім’ю Жук Тараса Нораїновича та Анну Петрівну та наймолодшого жителя с. Чудель Тишкова Олександра Васильовича.
    Музичні вітання дарували присутнім з нагоди свята учасники художньої самодіяльності Вирівської сільської ради та Сарненського районного будинку культури.
    Після концерту усі бажаючі мали нагоду випробувати свої вокальні здібності у конкурсі караоке, а пізніше потанцювати під запальну музику на святковій дискотеці.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації