Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Сарненщини!

Прийміть сердечні привітання з нагоди нашого професійного свята.
  Ваша злагоджена та високопрофесійна діяльність упродовж десятиліть забезпечує ритмічну роботу національної економіки, сприяє розбудові району та держави, формує надійний енергетичний фундамент економічного зростання, а головне - несе тепло й затишок в оселі співвітчизників. Нехай і надалі ваші зусилля будуть спрямовані на піднесення економіки краю, зміцнення енергетичної незалежності нашої держави.
   Впевнений, що Ви й надалі будете робити вагомий внесок у подальший розвиток економіки району, демонструючи зразок відповідального та злагодженого підходу до своєї справи.
   Прийміть слова щирої шани та подяки вам за вашу працю, за тепло у наших оселях. Бажаю міцного здоров’я вам та вашим родинам, щастя, добробуту та нових трудових здобутків.

Анатолій ОСТАПЧУК,
голова райдержадміністрації