Шановні фізкультурники і спортсмени Сарненського району!

Сердечно вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!
  Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.
  Сарненщина багата спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами району, області та навіть України. Найбільші спортивні досягнення сарненців маємо у таких видах спорту як футбол, баскетбол, греко-римська боротьба, вільна боротьба, дзюдо, горьовий спорт. Ці успіхи результат таланту та наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів спорту.
  Щиро вдячний вам за збереження і примноження славних традицій спорту, зміцнення авторитету нашого краю.
  Зичу спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Сарненщини.
  В цей святковий день щиро бажаю усім вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання рідного поліського краю та всієї України!

Анатолій ОСТАПЧУК,
голова райдержадміністрації