В Кам’яне-Случанську святкували 465-річчя села

Кожне село має історію свого заснування. Перші згадки про населений пункт з назвою Кам’яне-Случанське датуються ще 1545 роком. За однією із легенд про заснування села, виникло воно завдяки чоловіку, який намагався облаштувати собі та своїй родині затишне сімейне гніздо. Спробував звести дім у лісі – не давали спокою вовки. Знову збудував хату на березі річки  Случ – вийшла вода з берегів і змила її. Тоді збудував він нову оселю на тому місці, де нині знаходиться село. Оселившись там, він промовив такі слова: «Тут я й сяду каменем». Так з того часу село й стали називати Кам’яне.
    Минулої неділі жителі та гості Кам’яне-Случанська відсвяткували день села. О 13.00 год. у сільському Будику культури відбулись святкові урочистості, які відкрила сільський голова Галина Петровчук. З вітальним словом до усіх присутніх виступили голова Сарненської райдержадміністрації Анатолій Остапчук та депутат Рівненської обласної ради Олександр Юркевич.
    У своєму виступі Анатолій Остапчук зазначив: «Переконаний, що Кам’яне-Случанське має чудову історію, адже ви, його жителі, щоденно докладаєте максимум зусиль, для того, щоб село, в якому народилися, зростали й живете, зайняло гідне місце в історії рідного краю. Вас, жителів Кам’яного, природа наділила неоціненним багатством: ошатними лісами, повноводною водоймою та родючою землею. Маючи такі скарби, ваше село святкуватиме ще не один День народження». Завершуючи виступ, голова адміністрації висловив глибоку вдячність сільському голові, працівникам апарату сільської ради, членам виконавчого комітету, депутатському корпусу та усій громаді села Кам’яне за те, що своєю щоденною наполегливою працею вони забезпечують гідний рівень життя не лише собі та своїм родинам, але й роблять значний внесок в соціально-економічний розвиток нашого району. Грамотою райдержадміністрації було нагороджено сільського голову Галину Петровчук, директора ЗОШ І-ІІ ст. Людмилу Кузьмич та завідуючу ФАПом Галину Михаревич відзначено подяками райдержадміністрації. Приємним сюрпризом для присутніх на святі став, вручений Анатолієм Остапчуком та Олександром Юркевичем, телевізор для працівників та вихованців місцевої школи.
    Зі святкової сцени лунали теплі слова вітання на адресу Євдокії Трохимчик – найстарішої жительки села, першого бібліотекаря Неоніли Бичковської, знатних людей села, які своєю працею зробили вагомий внесок в його розвиток Валентини Ковальчук, Ірини Ковальчук, Ніни Сидорчук, Марії Овдійчук, Олімпіади Мордач, Оксани Костюк, Ольги Мартинюк, Наталії Кузьмич, Галини Гоч, Анатолія Шилова, Петра Трохимця, Наталії Сидорчук, Федора Боровика. Гарні слова та музичні вітання звучали багатодітним сім’ям, наймолодшим та найстаршим подружнім парам, іменинниці Юлії Шиловій, наймолодшій жительці села Анні Опалько.
    У святковому концерті прийняли участь колективи художньої самодіяльності та окремі виконавці Будинків культури с. Тинне та с. Камяне-Случанське.
    Після концерту для любителів спортивних змагань був організований турнір з волейболу, перемогу в якому здобула місцева команда «Сокіл».
    У вечірній час усі бажаючи потанцювати мали нагоду відвідати святкову дискотеку.

Сектор з питань внутрішньої політики
а зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації