Привітання з нагоди Дня усиновлення

Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її.
    30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, встановлений враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення згідно з Указом Президента України “Про День усиновлення” від 27 листопада 2008 року № 1088/2008. У цьому році вдруге в історії України відзначається це свято, яке співпадає з великим православним святом Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії. У цей день ми вітаємо тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні. Їм може бути і півроку, і два, і п’ятнадцять, і навіть за тридцять — але це завжди їх свято. Ми вітаємо усиновлювачів, які вчора, а може рік чи два, чи багато-багато років тому всиновили дитину. Це завжди свято люблячої та міцної сім’ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі та великого терпіння.
    53 родини Сарненського району, в яких проживають 62 усиновлені дитини віком до 18 років, роблять по-християнськи благородну, неоціненно важливу справу. 141 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, виховується в сім’ях опікунів та піклувальників; 7 дітей району знайшли сімейний затишок в дитячих будинках сімейного типу області, 16 – у прийомних сім’ях. Сподіваємося, що з кожним роком буде збільшуватися кількість родин району, що дадуть прихисток дітям, які не мають рідної сім’ї.
    З метою державної підтримки сімей, які усиновили дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування, Кабінет Міністрів України у 2008 році вніс зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми: особам, які після 1 січня 2009 року всиновили дитину, незалежно від її віку, призначається та виплачується допомога в розмірі 12240 грн.
    Щиро вітаю усиновителів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця! Зичимо всім здоров’я, добра та благополуччя!
Голова райдержадміністрації,
 Анатолій Остапчук