Шановні працівники та ветерани Державної санітарно-епідеміологічної служби Сарненщини!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята.
    Великої шани заслуговує ваша самовіддана і така важлива для всього суспільства праця, яка спрямована на профілактику захворювань, створення сприятливого епідеміологічного клімату в районі.
    Профілактика - визнаний пріоритет сучасної медицини. Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям впевненість у власних силах. Ви зберігаєте традиції та досвід попередників, примножуєте здобутки вітчизняної медицини в галузі епідеміології, токсикології, гігієни та санітарії.
    В ід вашої відповідальності залежить стан здоров’я краян. Адже саме ви тримаєте у постійному полі зору питання профілактики інфекційних хвороб, професійних захворювань,.
    Немає сумніву, що ви і далі самовідданими зусиллями успішно виконуватимете свою благородну місію.
    Бажаю вам успіхів у вашій нелегкій справі, міцного здоров’я, добробуту та благополуччя вашим і вашим родинам.

Анатолій Остапчук,
голова райдержадміністрації