Шановні працівників стандартизації та метрології!

Стандартизація та метрологія є невід’ємною ланкою національної економіки, потужним рушієм її подальшого розвитку. Від професійної майстерності колективу системи Держспоживстандарту залежить економічна стабільність держави, та районі зокрема. Професіоналізм і самовідданість працівників галузі заслуговують глибокої вдячності та високої шани в суспільстві. Завдяки цьому помітно вдосконалюється національна система технічного регулювання у форматі європейських та міжнародних вимог і стандартів, життя наших громадян Сарненщини стає якіснішим і безпечнішим.
    Впевнений, що ваша діяльність і надалі сприятиме підвищенню рівня якості та безпеки товарів, робіт, послуг та посиленню захисту прав споживачів.
    Із великою шаною ставлячись до вашої повсякденної діяльності, висловлюю тверду впевненість у тому, що спільними зусиллями з органами влади, вітчизняними підприємцями та широким загалом споживачів ми закладемо міцний фундамент для потужного розвитку на новітніх зразках і принципах світової цивілізації вітчизняної системи технічного регулювання, орієнтованої на задоволення потреб та очікувань суспільства.
    Бажаю вам міцного здоров’я, подальших успіхів, творчої наснаги в ім’я процвітання Сарненщини та всієї України.

Анатолій Остапчук,
голова райдержадміністрації