Про визначення місць для розміщення місцевих, об’єктових матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків

Відповідно до п.6 Порядку створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 року № 308, доручення першого заступника голови облдержадміністрації від 19.07.2010 № 242/01-61/10 визначено місця розміщення місцевих, об’єктових матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, а саме:
    - місцевого у відділі з питань надзвичайних ситуацій Сарненської райдержадміністрації, районному відділі головного управління МНС України в Рівненській області, на підприємствах, установах, організаціях відповідно до номенклатури та укладених угод на їх постачання і відповідальне зберігання;
    - об’єктових - на об’єктах, призначених або пристосованих для їх зберігання, а також на складах і базах суб’єктів господарської діяльності, у власності (управлінні) або у користуванні яких є об’єкт підвищеної небезпеки за рішенням керівників підприємств з урахуванням їх оперативної доставки до зон можливих надзвичайних ситуацій.

Відділ з питань НС
Сарненської райдержадміністрації