Звернення голови Сарненської райдержадміністрації до підприємців, керівників підприємств, банків, установ та товариств різних форм власності району, політичних та громадських діячів, жителів району

Онкохворі діти знають, що таке боротьба за життя. Їх ворог — рак. Їх мрія — забути про місяці в лікарні і знову стати здоровими.
    Вартість курсу лікування однієї дитини — близько ста тисяч гривень. Більшість дітей — із багатодітних і незабезпечених сімей. Купити необхідні ліки у потрібному обсязі вони просто не можуть, коштів з держбюджету не вистачає. А час грає на стороні хвороби.
    За ініціативи голови облдержадміністрації Василя Берташа. На Рівненщині стартувала благодійна акція зі збору коштів на лікування онкохворих дітей, що перебувають в гематологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні. Усі райони області активно долучаються до даної акції.
    Звертаюся до всіх небайдужих сарненців, підприємців, керівників підприємств, банків, установ та товариств різних форм власності,політичних та громадських діячів, жителів району з проханням допомогти онкохворим малюкам! Не лишаймося осторонь – подаруймо дітям надію!

З повагою,

голова райдержадміністрації
Анатолій Остапчук

Реквізити для перерахунку коштів:

Рівненська обласна дитяча лікарня
Розрахунковий рахунок – 35425001001200 в ГУДКУ в Рівненській області МФО 833017; ЗКПО 03067009 (для надання благодійних внесків на лікування дітей онкогематологічного відділення).

Окрім грошей на ліки, дітям потрібна донорська кров. З цією метою, головою Сарненської райдержадміністрації Анатолієм Остапчуком ініційовано акцію «Здай кров – врятуй життя дитині».

Прийом донорської крові буде проводитись 15 жовтня 2010 року з 09.00 год. в пункті переливання крові Сарненської ЦРЛ. Просимо долучитися до даної акції усіх небайдужих сарненців аби допомогти у порятунку життя дітей! Донорам при собі обов’язково мати паспорт.