№ 18 від 17 січня 2013року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.06.2011 №263 “Про забезпечення доступу до публічної інформації в райдержадміністрації”"

17 січня 2013року                                                                         № 18

Про внесення змін до

розпорядження голови районної

від 01.06.2011 №263 “Про

забезпечення доступу до публічної

інформації в райдержадміністрації”

З метою забезпечення виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”, реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію, що знаходиться у володінні Сарненської районної державної адміністрації та у зв’язку  з кадровими змінами в райдержадміністрації:

1. Ввести до складу посадових осіб, які організовують доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні Сарненської райдержадміністрації Мельникова Тараса Михайловича спеціаліста з інформаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення загального відділу апарату райдержадміністрації, як посадову особу що відповідає за оприлюднення в офіційних друкованих виданнях, на веб-сайті райдержадміністрації інформації зазначеної в статті 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

2.  Контроль за виконанням розпорядження голови райдержадміністрації покласти на керівника апарату райдержадміністрації В.Стельмаха.

Голова адміністрації                                                        А.Остапчук