№ 3 від 02 січня 2013 року "Про визначення переможця першого етапу конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» в Сарненському районі за 2012 рік"

02 січня 2013 року                                                                                      3

Про визначення переможця першого

етапу конкурсу «Населений пункт найкращого

благоустрою і підтримки громадського порядку»

в Сарненському районі за 2012 рік

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.2003 № 1119 «Про організацію щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку», на підставі  протоколу засідання районної комісії з проведення щорічного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» від 29 грудня 2012 року:

1. Визнати переможцями першого етапу конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» у Сарненському районі Рівненської області:

- серед населених пунктів ІV категорії – м. Сарни;

- серед населених пунктів VІ категорії – с. Кузьмівка Кузьмівської         сільської ради.

2. Районній комісії з проведення щорічного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» забезпечити подання до 25 січня 2013 року відповідній обласній комісії матеріалів переможців для участі у другому етапі конкурсу.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого  заступника голови райдержадміністрації Хомича О.М.

Голова адміністрації                                                         А.Остапчук