№ 521 від 29 грудня 2012 року "Про організаційні заходи щодо забезпечення функціонування КЗ «Сарненський районний ЦПМСД»"

29 грудня 2012   року                                                                             № 521

Про організаційні заходи щодо

забезпечення функціонування

КЗ «Сарненський районний ЦПМСД»

На виконання рішень Сарненської районної ради від 14.12.2012 № 484 «Про створення комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради», від 23.12.2010 № 76 «Про делегування повноважень Сарненської районної ради Сарненській районній державній адміністрації»,  з метою  забезпечення функціонування КЗ «Сарненський районний ЦПМСД» у відповідності до встановлених вимог:

1. Відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації  на основі Примірних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 23.02.2012 №129  розробити штатний розпис КЗ «Сарненський районний ЦПМСД» та до 02.01.2013  забезпечити затвердження у встановленому порядку.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Сухареву Т.Є.

Голова адміністрації                                                      А.Остапчук