№ 74 від 06 березня 2013 року "Про затвердження складу районних комісій та районної робочої групи"

06 березня  2013 року                                                                                   74

Про затвердження складу районних

комісій та районної робочої групи

У зв’язку з кадровими змінами в райдержадміністрації, територіальних органах міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керуючись ст. 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

1.  Затвердити склад районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, згідно додатку 1.

2. Затвердити склад районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби, згідно додатку 2.

3. Затвердити склад районної робочої групи з питань виявлення та ліквідації фактів тіньового працевлаштування, згідно додатку 3.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 30.01.2012 № 29 «Про внесення змін до розпоряджень голови райдержадміністрації від 22.02.2000 № 63, від 02.10.2009 № 428, від 27.10.2009 № 467».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                              А. Остапчук