№ 62 від 26 лютого 2013 року "Про затвердження членів журі районного огляду-конкурсу сільських, селищних культурно-дозвіллєвих комплексів"

26 лютого 2013 року                                                                                                         62

Про затвердження членів журі

районного огляду-конкурсу сільських,

селищних культурно-дозвіллєвих комплексів

На виконання розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 05.02.13 № 41 «Про проведення районного огляду-конкурсу сільських, селищних культурно-дозвіллєвих комплексів» зареєстрованого в Сарненському районному управлінні юстиції 07.02.13 за № 1/235 з метою вивчення, узагальнення та розповсюдження кращого досвіду роботи закладів, установ та організацій, що увійшли до культурно-дозвіллєвого комплексу, створення оптимальних умов для задоволення дозвіллєвих потреб населення, пошуку нових форм і методів роботи, розвитку аматорського мистецтва, підвищення ефективності та якості інформаційно-просвітницьких, фізкультурно-оздоровчих заходів.

1. Затвердити членів журі районного огляду-конкурсу сільських, селищних культурно-дозвіллєвих комплексів, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Т.Сухареву.

Голова адміністрації                                                                                 А. Остапчук