№ 145 від 07 травня 2013 року "Про районну програму підтримки та розвитку територіальних громад і місцевих ініціатив територіальних громад Сарненського району на 2013 рік"

07 травня 2013 року                                                                             № 145

Про районну програму підтримки та розвитку

територіальних громад і місцевих ініціатив

територіальних громад Сарненського

району на 2013 рік

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Бюджетного кодексу України, з метою активізації діяльності територіальних громад Сарненського району та мобілізації місцевих ресурсів задля покращення умов життя населення району:

1. Схвалити районну програму підтримки та розвитку територіальних громад і місцевих ініціатив територіальних громад Сарненського району на 2013 рік (далі Програма), що додається.

2. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації подати Програму Сарненській районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачити в районному бюджеті на 2013 рік кошти в межах реальних фінансових ресурсів на реалізацію Програми.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Наумович І.В..

Голова адміністрації                                                    А. Остапчук