№ 321 від 30 вересня 2013 року "Про затвердження складу оглядової ради естафети від села до села «В його слові наша сила і правда, і воля», присвяченої 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка"

30 вересня 2013 року                                                                                          № 321

Про затвердження складу оглядової ради

естафети від села до села «В його слові

наша сила і правда, і воля», присвяченої

200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка

На виконання розпорядження голови адміністрації від 14.08.2013 № 280 «Про проведення естафети від села до села «В його слові наша сила і правда, і воля», присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка, зареєстрованого в Сарненському районному управлінні юстиції 16 серпня 2013 року за № 8/242:

1. Затвердити склад оглядової ради естафети від села до села «В його слові наша сила і правда, і воля», присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка (далі – оглядова рада), що додається.

2. Оглядовій раді забезпечити оцінювання естафети відповідно до Положення про естафету, затвердженого розпорядженням голови адміністрації від 14.08.2013 № 280 «Про проведення естафети від села до села «В його слові наша сила і правда, і воля», присвяченої 200-річчю від дня народження                    Т.Г. Шевченка, зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції                        16 серпня 2013 року за № 8/242.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Т. Сухарева.

Голова адміністрації                                                                                А. Остапчук