№ 337 від 11 жовтня 2013 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 23.08.2013 № 291 «Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2013 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансува"

11 жовтня 2013 року                                                                                   №337

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 23.08.2013 № 291 «Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2013 році за рахунок субвенції з державного  бюджету  місцевим

бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у Сарненському районі»

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 10.09.2013 № 437 «Про внесення змін до Переліків об’єктів, що фінансуються у 2013 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження», розпорядження голови облдержадміністрації від 25 вересня 2013 року №511 «Про внесення змін до переліку об’єктів, що фінансуються у 2013 році з обласного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у Рівненській області», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення від 11 жовтня 2013 року №54-1:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від         23 серпня 2013 року № 291 «Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2013 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у Сарненському районі», а саме: додаток 1 до розпорядження викласти в новій редакції.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації підготувати та внести у встановленому порядку відповідні зміни до районного бюджету на 2013 рік.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Хомича О.М.

Голова адміністрації                                                                       А.Остапчук