31 жовтня 2013 року                                                                     № 378

Про внесення змін до розпорядження

голови адміністрації від 04.03.2009 №115

«Про утворення районної координаційної

ради з питань протидії туберкульозу та
 ВІЛ-інфекції /СНІД»

В зв’язку із структурними та кадровими змінами в структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних підрозділах міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керуючись ст 39,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

1. Внести зміни до п.2 розпорядження голови адміністрації від 04.03.2009 №115  «Про утворення районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції\СНІДУ», а саме склад районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДУ викласти в новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови адміністрації від 17.03.2010 №113 «Про внесення змін до розпорядження голови адміністрації від 04.03.2009 №115 «Про утворення районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДУ».

3. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Сухареву Т.Є.

Голова адміністрації                                                               А. Остапчук