29 листопада 2013 року                                                                                         № 408

Про стан виконання розпорядження голови

райдержадміністрації від 11.02.2009 № 68

«Про районну програму відпочинку та
оздоровлення дітей на 2009-2013 роки»
у 2013 році

З метою забезпечення виконання районної програми відпочинку та оздоровлення дітей, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 11 лютого 2009 року № 68 та затвердженої рішенням районної ради                 від 25 лютого 2009 року № 607 «Про районну програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2009-2013 роки», у 2013 році забезпечено проведення цілої низки заходів.

На реалізацію Програми в районному бюджеті на 2013 рік затверджено з урахуванням змін видатки в сумі 113,8 тис.грн., а саме: 99,0 тис.грн. на придбання путівок для оздоровлення дітей та 14,8 тис.грн. на транспортні послуги для перевезення дітей до місць відпочинку. Станом на 20 листопада 2013 року використано 108,7 тис.грн. та зареєстровані фінансові зобов’язання в сумі 4,8 тис.грн. За рахунок співфінансування з районного бюджету та коштів фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у профспілковому підприємстві санаторій «Горинь» смт.Степань було оздоровлено 81 дитину Сарненського району.

З 27 травня 2013 року по 09 червня 2013 року у 44 загальноосвітніх навчальних закладах району була організована робота оздоровчих таборів з денним перебуванням. Відпочинковими послугами було охоплено 6500 дітей.

Станом на 20 листопада 2013 року за кошти Міністерства соціальної політики України згідно доведених графіків департаментом соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації оздоровлено 3030 дітей у складі груп через відділ освіти райдержадміністрації та 210 дітей у супроводі одного із батьків через управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Станом на 20 листопада 2013 року за рахунок різних джерел фінансування в Сарненському районі забезпечено послугами оздоровлення та відпочинком 11256 дітей, що становить 73,1 відсотки від загального учнівського контингенту (15389 дітей), з них 98 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування; 175 дітей-інвалідів, 4476 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Під час літньої оздоровчої кампанії, з метою організації змістовного дозвілля дітей структурними підрозділами райдержадміністрації систематично проводились культурно-масові, спортивні та виховні заходи у оздоровчих закладах та за місцем проживання.

Зважаючи на викладене, керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:

Інформацію начальника відділу у справах молоді і спорту райдержадміністрації Михайлицького В.О. про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 11.02.2009 № 68 «Про районну програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2009-2013 роки» у 2013 році взяти до відома.

2. Відділу  у справах молоді і  спорту райдержадміністрації:

2.1. Продовжити практику залучення різних джерел фінансування з метою оздоровлення дітей, в тому числі залучення коштів фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

2.2. Спільно з управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації оздоровлювати дітей, батьки яких працюють в агропромисловому комплексі та проживають в сільській місцевості залучаючи у встановленому порядку часткове фінансування з державного бюджету.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на 2014 рік в межах реальних фінансових ресурсів передбачити кошти на придбання путівок на оздоровлення дітей району.

4.     Відділу освіти райдержадміністрації:

4.1. В кошторисі на 2014 рік передбачити видатки на функціонування в загальноосвітніх школах району, позашкільних навчальних закладах дитячих таборів оздоровлення та відпочинку з денним перебуванням та забезпечити їх належне функціонування.

4.2. В межах повноважень забезпечити належну організацію оздоровлення дітей шкільного віку, постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи. Забезпечити контроль за формуванням груп, дотриманням пріоритетності направлення дітей до оздоровчих закладів згідно основного діагнозу.

5. Рекомендувати сільським, селищним та міській радам в межах реальних фінансових ресурсів передбачити в місцевих бюджетах на 2014 рік кошти для направлення дітей пільгової категорії до оздоровчих закладів.

6. Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації забезпечити всіх дітей, які направляються в санаторно-оздоровчі заклади, безкоштовним медичним оглядом та відповідною медичною документацією.

7. Відділам у справах молоді і спорту, освіти райдержадміністрації забезпечити оздоровчими та відпочинковими послугами в районі не менше         60 відсотків дітей шкільного віку.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Сухареву Т.Є.

Голова адміністрації                                                                              А.Остапчук