№ 388 від 19 листопада 2013 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 29 жовтня 2013 року № 372"

19  листопада 2013 року                                                                           388

Про внесення змін до розпорядження
голови Сарненської районної державної
адміністрації від 29 жовтня 2013 року № 372

Розглянувши клопотання Карпилівської сільської ради про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 29.10.2013 № 372 «Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж села Карпилівка Карпилівської сільської ради Сарненського району Рівненської області» та керуючись статтею 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.                Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 29 жовтня 2013 року № 372 «Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж села Карпилівка Карпилівської сільської ради Сарненського району Рівненської області», а саме пункт 2 розпорядження викласти у наступній редакції:

«2. Погодити зміни меж села Карпилівка Карпилівської сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села 115,4245 га земель».

Голова адміністрації                                                  А. Остапчук