№ 418 від 03 грудня 2013 року "Про нагородження Почесними грамотами районної державної адміністрації "

03 грудня 2013 року                                                                                      № 418

Про нагородження   Почесними

грамотами районної державної
адміністрації

Керуючись розпорядженням голови Сарненської райдержадміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1.  Нагородити Почесними грамотами районної державної адміністрації за високий професіоналізм, дотримання верховенства права, зміцнення законності і правопорядку та з нагоди відзначення Дня працівників прокуратури:

1.1. Рацкевич Світлану Андріївну – юриста 2 класу, прокурора прокуратури Сарненського району Рівненської області;

1.2.   Толочика Павла Ігоровича − юриста 2 класу, прокурора прокуратури Сарненського району Рівненської області

2. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі статистики Сарненщини та з нагоди святкування Дня працівників статистики Буткевич Людмилу Миколаївну – провідного спеціаліста-економіста управління статистики у Сарненському районі.

3. Нагородити Почесними грамотами районної державної адміністрації               з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування:

3.1.  За активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток народовладдя в районі:

3.1.1.  Вакулка Івана Олександровича – Зносицького сільського голову за кращий рівень благоустрою;

3.1.2. Галуху Івана Тарасовича – спеціаліста по соціальній роботі із сім’ями, молоддю та спорту Коростської сільської ради за кращий рівень роботи по розвитку фізкультури і спорту;

3.1.3. Гольонко Олену Степанівну – землевпорядника Велико-Вербченської сільської ради   за кращий рівень землевпорядної роботи;

3.1.4. Онищука Володимира Костянтиновича – Немовицького сільського голову  за кращий рівень соціально-економічного розвитку;

3.1.5. Примак Ніну Адамівну – головного бухгалтера Вирівської сільської ради  за кращий рівень бюджетно-фінансової роботи;

3.1.6. Саванчук Оксану Миколаївну – секретаря Любиковицької сільської ради за кращий рівень організаційно-кадрової роботи;

3.1.7. Усик Світлану Борисівну – першого заступника міського голови за розвиток самоврядних засад в м.Сарни.

3.2. За сумлінне виконання депутатських повноважень, активну участь у діяльності районної ради, її органів в інтересах територіальних громад району:

3.2.1. Артюшок-Гришкову Анжелу Василівну – депутата Сарненської районної ради;

3.2.2. Банацького Володимира Андрійовича – депутата Сарненської районної ради;

3.2.3. Белелю Сергія Олександровича – депутата Сарненської районної ради;

3.2.4. Лавора Олексія Федоровича – депутата Сарненської районної ради;

3.2.5. Сухареву Тетяну Євгеніївну – депутата Сарненської районної ради;

3.2.6. Якимчука Ярослава Васильовича – депутата Сарненської районної ради.

4. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за бездоганну військову службу, зразкову дисципліну, сумлінне виконання конституційного обов’язку із захисту суверенітету держави та з нагоди 22-річниці Збройних Сил України Шевчука Віталія Петровича – майора  військової частини А 0153.

Виконуючий обов’язки

голови  адміністрації                                                                                      О.Хомич