Річний план державних закупівель на 2014 рік Комунальний заклад «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради

Річний план державних  закупівель на 2014 рік

Комунальний заклад «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради, код за ЄДРПОУ 37261214

(найменування замовника, ідентифікаційний код за ЄРДПОУ)

Предмет закупівлі
Код КЕКВ (для бюджетних коштів)
Джерело фінансування
Очікувана вартість предмета закупівлі
Процедура закупівлі
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ (и), (особа(и)), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій кваліфікаційної документації)

Послуги з постачання електричної енергії  (код ДК 016:210 – 35.11.1)
Місцевий бюджет

175 903 грн. (сто сімдесят п’ять  тисяч дев'ятсот три грн.) в т.ч. ПДВ 20 % 29 317.17 (двадцять дев'ять  тисяч триста сімнадцять грн.. 17 коп.)

Закупівля в одного учасника
Комітет з конкурсних торгів

Послуги з постачання водяної пари і гарячої води (включно з холодоагентами) (код ДК 016:210 – 35.30.1)

Місцевий бюджет

625 924 грн. (шістсот двадцять п’ять  тисяч дев'ятсот двадцять чотири грн. грн..) в т.ч. ПДВ 20 % 104 320.67 (сто чотири тисячі триста двадцять грн.. 67 коп.)

Закупівля в одного учасника
Комітет з конкурсних торгів

Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів 21.01.2014 р. №5

Голова комітету з конкурсних торгів Скачко А.Н.                                       _________________________