№ 3 від 13 січня 2014 року "Про проведення районного військово-патріотичного фестивалю «Афганістан звучить в моїй душі»"

13 січня 2014 року                                                                                             № 3

Про проведення районного                              зареєстровано в Сарненському

військово-патріотичного фестивалю                районному управлінні юстиції

«Афганістан звучить в моїй душі»                            20 січня 2014 за № 1/246

Керуючись ст. 13, 22, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації», з метою збагачення національної та громадянської самосвідомості, патріотичного виховання молоді на кращих зразках пісенної творчості, створення умов для реалізації творчого потенціалу, насамперед молоді та з нагоди 25 – річчя виведення радянських військ з Республіки Афганістан:

1. Провести 09 лютого 2014 року районний військово-патріотичний фестиваль «Афганістан звучить в моїй душі» (далі – фестиваль).

2. Затвердити Положення про фестиваль, що додається.

3. Розпорядження набирає чинності з дня державної реєстрації та оприлюднення.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Т.Сухареву.

Голова адміністрації                                                                                 А. Остапчук