№ 23 від 23 січня 2014 року "Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на лютий 2014 року"

23 січня 2014року                                                                               № 23

Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації

на лютий 2014 року

На виконання пункту 6 Регламенту Сарненської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням   голови   райдержадміністрації від 20.11.2007

№ 500:

1. Затвердити план роботи Сарненської районної державної адміністрації на лютий  2014 року згідно з додатком.

2. Першому заступнику, заступникам голови, керівнику апарату районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:

2.1. Скоординувати діяльність згідно з розподілом функціональних повноважень та забезпечити своєчасне виконання заходів, передбачених відповідним планом роботи.

2.2.  Інформацію про виконанння плану роботи райдержадміністрації на лютий  2014 року надати до 10 березня 2014 року організаційному відділу апарату районної державної адміністрації для узагальнення.

3.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                 А. Остапчук