13 січня 2014 року                                                                            № 6

Відповідно до статей 13, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Положенням про колегію відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації, затвердженим розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.03.2011 № 118 та в зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.03.2011 № 118 «Про затвердження Положення про колегію відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації», а саме затвердити склад колегії відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Сарненської районної державної адміністрації Сухареву Т.Є.

Голова райдержадміністрації                                                                А. Остапчук

до розпорядження голови районної державної адміністрації

13 січня 2014 року № 6

Склад

колегії відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації

Макриця Людмила Іванівна

- начальник відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації, голова колегії.

Аврамишин Геннадій Леонідович

- заступник начальника відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації, секретар колегії.

Члени колегії:
Болкуневич Раїса Миколаївна

- голова районної ради профспілки працівників освіти і науки (за згодою).

Корень Галина Володимирівна

- директор Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради.

Куришко Олена Павлівна

- головний спеціаліст відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації.

Мурза Лариса Степанівна
- директор Степанського будинку дітей та молоді.
Оверчук Любов Іванівна

- директор Сарненської спеціалізованої школи розвитку             І ступеня №5 м. Сарни з поглибленим вивченням іноземної мови.

Павленок Лариса Віталіївна

- завідувач дошкільного навчального закладу №6 «Казка» м. Сарни.

Сухарева Тетяна Євгеніївна

- заступник голови Сарненської районної державної адміністрації.

Тіткова Ніна Аркадіївна

- директор Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Федорович Вікторія Геннадіївна

- директор Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Сарненської районної ради.

Шепель Тамара Степанівна

- директор Сарненської гімназії Сарненської районної ради.

Яромчик Тамара Миронівна

- завідувач комунальної науково-методичної установи «Сарненський районний методичний кабінет» Сарненської районної ради.

Керівник апарату райдержадміністрації                                                В. Стельмах