№ 85 від 11 березня 2014 року "Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів в Сарненському районі"

11 березня 2014 року                                                                                    85

Відповідно до  статтей 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 27 лютого 2014 року № 77 «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» в області та дня благоустрою територій населених пунктів», з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування і створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

1. Затвердити склад штабу з організації проведення і підбиття підсумків дня благоустрою в районі згідно з додатком 1.

2. В рамках проведення щорічної акції «За чисте довкілля» (у березні – травні) та дня благоустрою територій населених пунктів в Сарненському районі (у третю суботу квітня) рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад в межах повноважень здійснити:

- заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, місць для вигулу домашніх тварин (собак), кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів та велосипедних доріжок, зупинок міського транспорту, висаджування зелених насаджень (дерев, кущів, газонів, квітників), забезпечення очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах;

- залучення до участі у здійсненні зазначених заходів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також громадян.

3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади організувати прибирання власних та прилеглих територій підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління.

4. Сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації про хід проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів в Сарненському районі.

5. Виконавцям про хід реалізації розпорядження інформувати райдержадміністрацію щороку до 10 березня, 01 і 15 квітня, 01 травня та в день благоустрою за формою згідно з додатком 2.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації                                            О. Хомич

до розпорядження голови
11.03.2014 № 85

Склад

штабу з організації проведення і підбиття підсумків дня благоустрою в районі

Заступник голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень, керівник штабу

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, заступник керівника штабу

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, заступник керівника штабу

Члени штабу:

Начальник відділу освіти райдержадміністрації

Начальник відділу у справах молоді і спорту райдержадміністрації

Начальник філії «Сарненська ДЕД» ДП «Рівненський облавтодор» (за згодою)

Начальник фінансового управління райдержадміністрації

Начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації

Державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища державної екологічної інспекції у Рівненській області (за згодою)

Начальник Сарненського міжрайонного управління Держсанепідслужби у Рівненській області (за згодою)

Директор Сарненського районного центру зайнятості (за згодою)

Начальник Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області (за згодою)

Керівник апарату адміністрації                                                              В. Стельмах
до розпорядження голови
11.03.2014 № 85

ЗВІТ

органів місцевого самоврядування про результати проведення щорічної акції «За чисте довкілля» в районі за 2014 рік

Найменування заходів
Один. виміру
Загальна кількість
Заплано-вано
Фактично зроблено
1.
Кількість населених пунктів у регіоні, у т.ч.

міст

2.

Кількість підприємств залучених до акції, у т.ч.

громадських організацій

3.

Кількість людей, що взяли участь в акції, у т.ч.

студентської та учнівської молоді

4.

Відзначено громадян- найбільш активних учасників всеукраїнської акції

5.
Кількість задіяної підмітальної – прибиральної техніки

6.
Обсяг використаного спецтехнікою палива

7.
Обсяг використаної води для поливу:

для вулиць і доріг

для зелених насаджень

8.
Прибрано:

прибудинкових територій
тис.м2

парків та скверів
од./тис.м2

вулиць і доріг
км/тис.м2

кладовищ
од.

братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань

9.
Ліквідовано несанкціонованих сміттєзвалищ

10.

Обсяг зібраних побутових відходів на несанкціонованих сміттєзвалищах та змету

Найменування заходів
Один. виміру
Загальна кількість
Заплано-вано
Фактично зроблено
11.
Висаджено зелених насаджень:

дерев
тис.шт

кущів
тис.шт

газонів

квітників

12.
Площа очищених від сміття берегів водойм

13.

Витрачено коштів на благоустрій всього, у т.ч.

бюджетних

позабюджетних

14.

Кількість проведених інспекціями з благоустрою рейдів та перевірок