№ 89 від 17 березня 2014 року "Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж села Федорівка Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області"

17 березня 2014 року                                                                                 89

Про погодження проекту землеустрою

щодо зміни меж села Федорівка
Вирівської сільської ради
Сарненського району Рівненської області

Розглянувши клопотання Вирівської сільської ради від 20 грудня 2013 року № 02-8-688  про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж села Федорівка, проект землеустрою щодо зміни меж села Федорівка Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області та керуючись статтями 17, 173 Земельного кодексу України, статтею 46 Закону України «Про землеустрій»:

1.                Погодити проект землеустрою щодо зміни меж села Федорівка Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2.                Погодити зміни меж  села Федорівка Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села   53,4784 га земель.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                   О. Хомич