№ 133 від 07 травня 2014 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 03 червня 2011 року №270 "

07  травня  2014 року                                                                                  133

Про внесення змін до розпорядження

голови Сарненської районної

від 03 червня  2011 року №270

В зв’язку із кадровими  змінами, з метою забезпечення належної роботи комісії по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки, керуючись ст.39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Внести зміни до додатку 1, розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 03 червня 2011 року №270 «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 28 січня 2003 року №32 «Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки», виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2.  Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 грудня 2013 року №420 «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 30 грудня 2011 року №669».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Серпенінова Р.П.

Голова адміністрації                                                                                 С.Євтушок

Додаток до розпорядження
голови райдержадміністрації

07 травня 2014 року № 133

Склад комісії

по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки

Голова комісії:

Серпенінов Руслан Петрович             –  заступник голови райдержадміністрації

Члени комісії:

Зінчик Роман Миколайович             –   начальник управління Держземагентства у Сарненському районі Рівненської області;

Коханевич Тетяна Михайлівна          –  начальник фінансового управління

райдержадміністрації;

Олендер Ірина Миколаївна               –    начальник Сарненської об’єднаної

державної податкової інспекції     Головного управління Міндоходів України у Рівненській області;

Погуляєва Яна Юріївна                     –    начальник    юридичного     відділу

апарату райдержадміністрації;