№ 135 від 07 травня 2014 року "Про комісію по обстеженню порушених земельних ділянок внаслідок видобування корисних копалин на території Сарненського району"

07 травня 2014 року                                                                                135

Про комісію по обстеженню

порушених земельних ділянок внаслідок

видобування корисних копалин на
території Сарненського району

У відповідності до вимог Земельного кодексу України, кодексу України про надра, Законів України «Про охорону земель», «Про землеустрій», керуючись статтями 13, 16, 21, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення ефективної роботи комісії по обстеженню порушених земельних ділянок внаслідок видобування корисних копалин на території Сарненського району та ведення постійного обліку і моніторингу земель, порушених внаслідок видобування корисних копалин:

1. Затвердити склад комісії по обстеженню порушених земельних ділянок внаслідок видобування корисних копалин на території Сарненського району (надалі – комісія) згідно додатку.

2. Комісії спільно з органами місцевого самоврядування району проводити облік та моніторинг земель, порушених внаслідок видобування корисних копалин, про що у встановленому порядку складати відповідні акти.

Під час проведення обстежень звертати увагу на наявність правовстановлюючих документів, що посвідчують право користування земельними ділянками, наданими для добування корисних копалин, відповідність використовуваних площ, облікованим даним згідно форми державної звітності №6-зем, наявність у суб’єктів підприємницької діяльності проектів рекультивації відпрацьованих земель при видобуванні корисних копалин на використовувані земельні ділянки, наявність погоджених у встановленому порядку актів передачі попереднім користувачам рекультивованих земельних ділянок, уточнювати площі під відвалами, будівлями, господарськими дворами, дорогами, розглядати питання про потребу у проведенні рекультивації по кожному об’єкту та доцільність подальшого використання земельної ділянки.

За результатами проведення обстеження подавати голові адміністрації пропозиції щодо вжиття заходів по притягненню до відповідальності осіб, винних у порушенні чинного земельного законодавства.

3. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 15.07.2010 №344 «Про створення комісії по обстеженню порушених земельних ділянок внаслідок видобування корисних копалин на території Сарненського району» та від 16.08.2013 №288 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 15.07.2010 №344 «Про створення комісії по обстеженню порушених земельних ділянок внаслідок видобування корисних копалин на території Сарненського району».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  Р.Серпенінова.

Голова адміністрації                                                                          С.Євтушок

до розпорядження голови

07 травня  2014 року №135

Склад комісії

по обстеженню порушених земельних ділянок внаслідок видобування

корисних копалин на території Сарненського району

Серпенінов
Руслан Петрович                              - заступник голови райдержадміністрації,

голова комісії;

Білявський                                         - начальник відділу землеустрою, охорони та

Валерій Іванович                               ринку земель Управління Держземагентства                                                       у Сарненському районі Рівненської області,

секретар комісії;

Члени комісії:

Зінчик                                            - начальник Управління Держземагентства у

Роман Миколайович                       Сарненському районі Рівненської області;

Лиса                                              - головний спеціаліст відділу екологічного

Катерина Піменівна                      контролю земельних ресурсів за поводженням

з відходами та небезпечними хімічними

речовинами - державний інспектор з охорони

навколишнього природного середовища в

Рівненській області (за згодою);

Погуляєва                                     - начальник юридичного відділу апарату
Яна Юріївна                                    райдержадміністрації;

Стельмах                                       - головний спеціаліст відділу землеустрою,

Володимир Андрійович                 охорони та ринку земель Управління

Держземагентства у Сарненському районі
                                                      Рівненської області.

Примітка: до складу комісії за згодою включаються сільські (селищні) голови та спеціалісти-землевпорядники сільських (селищних) рад, на території яких проводиться обстеження.

Крім того, за згодою до складу комісії можуть включатись землевласники або землекористувачі, в тому числі орендарі земельних ділянок, розробники відповідних земель, спеціалісти з питань водного господарства, держлісгоспів – в залежності від виду розробки, способів, видів рекультивації порушених земель.

Керівник апарату
райдержадміністрації                                                                         В.Стельмах