№ 182 від 12 червня 2014 року "Про районну Програму увічнення пам’яті Героїв Майдану"

12 червня 2014 року                                                                         № 182

Про районну Програму увічнення пам’яті Героїв Майдану

З метою увічнення пам’яті Героїв Майдану, посилення патріотичної роботи в населених пунктах району, на виконання листа районної ради від 25.02.2014 № 01/12-127:

1.     Схвалити районну Програму увічнення пам’яті Героїв Майдану (далі – Програма) згідно з додатком.

2.     Сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

3.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Яковчука Я. В.

Голова адміністрації                                                                                   С.Євтушок

до розпорядження голови

12.06.2014 № 182

Районна програма

увічнення пам’яті Героїв Майдану

1. Запропонувати органам місцевого самоврядування:

1.1 внести на розгляд місцевих рад питання про найменування (перейменування) вулиць, площ, скверів імені Героїв Майдану;

1.2 висадити алеї, парки, сквери в пам’ять про загиблих Героїв Майдану.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Протягом 2014 – 2015 років.

2. Оформити кімнати (куточки) пам’яті про загиблих Героїв Майдану у навчальних закладах та закладах культури району згідно з додатками 2, 3.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації.

Протягом 2014 – 2015 років.

3. Порушити клопотання перед Президентом України про встановлення Дня вшанування Героїв Майдану.

До 01.08.2014.

В. о. керівника апарату

райдержадміністрації                                                                                   Р.Серпенінов