Річний план державних закупівель на 2015 р. Комунального закладу «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради, 37261221

Річний план державних закупівель на 2015 р.

Комунального закладу «Сарненська районна стоматологічна поліклініка»
Сарненської районної ради, 37261221

закупівлі

Код КЕКВ (для бюджетних коштів)

Джерело фінансування
Очікувана вартість предмета закупівлі
Процедура закупівлі

Орієнтований початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ (и), (особа(и)), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації)

Послуги з постачання водяної пари та гарячої води;
ДК 016:2010,
код 35.30.1
«Оплата
теплопостачання»