№ 314 від 19 вересня 2014 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

19 вересня 2014 року                                                                                  № 314

Про нагородження

Почесною грамотою
районної державної адміністрації

Керуючись розпорядженням голови Сарненської райдержадміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації трудовий колектив Сарненського історико – етнографічного    музею (директор Тишкевич Раїса Костянтинівна) за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток музейної справи, збереження історико-культурної спадщини Сарненщини та з нагоди 40-річчя з дня заснування музею.

Голова адміністрації                                                                             С.Євтушок