№ 272 від 20 серпня 2014 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 березня 2012 року№105"

голови районної державної адміністрації

20 серпня 2014 року                                                                               №272

Про внесення змін до розпорядження

від 19 березня 2012 року№105

Відповідно до підпункту 1 пункту 2 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Уповноважено Верховної Ради України з прав людини у сфері персональних даних» та розпорядження голови облдержадміністрації від 04.08.2014 №358:

Внести до Положення про захист персональних даних у базах персональних даних апарату Сарненської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 19 березня 2012 року №105, такі зміни:

абзац п’ятий підпункту 7.3 пункту 7 викласти у такій редакції:

«згода суб’єкта персональних даних – добровільне волевиявлення фізичної особи (за умови її поінформованості) щодо надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки, висловлене у письмовій формі або у формі, що дає змогу зробити висновок про надання згоди;».

Голова адміністрації                                                             С.Євтушок