№ 212 від 27 червня 2014 року "Про укладання контрактів з директорами комунальних закладів культури Сарненської районної ради"

27 червня 2014 року                                                                                          № 212

Про укладання контрактів з

директорами комунальних закладів

культури Сарненської районної ради

Керуючись пунктом 2 статті 23 Кодексу законів про працю України, статтею 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішеннями Сарненської районної ради від 23 грудня 2010 року № 76 «Про делегування повноважень Сарненської районної ради Сарненській районній державній адміністрації», від 13 вересня 2013 року № 686 «Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів та організацій спільної власності територіальних громад Сарненського району», від 27 червня 2014 року № 882 «Про призначення директора комунального закладу «Сарненський районний будинок культури» Сарненської районної ради», від 27 червня 2014 року № 880 «Про призначення директора комунального закладу «Сарненська дитяча музична школа» Сарненської районної ради», від 27 червня 2014 року № 879 ««Про призначення директора комунального закладу «Клесівська дитяча музична школа» Сарненської районної ради», від 27 червня 2014 року № 883 «Про призначення директора комунального закладу «Степанська дитяча музична школа» Сарненської районної ради», від 27 червня 2014 року № 881 «Про призначення директора комунального закладу «Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек» Сарненської районної ради», Статутами затвердженими рішенням районної ради від 27 листопада 2013 року № 748 «Про комунальні заклади культури»:

1.                Укласти контракт з директором комунального закладу «Сарненський районний будинок культури» Сарненської районної ради Царук Любовۥю Олексіївною терміном на 1 (один) рік з 27 червня 2014 року.

2.                Укласти контракт з директором комунального закладу «Сарненська дитяча музична школа» Сарненської районної ради Августовським Дмитром Вікентійовичем терміном на 1 (один) рік з 27 червня 2014 року.

3.                Укласти контракт з директором комунального закладу «Клесівська дитяча музична школа» Сарненської районної ради Вороном Юрієм Олексійовичем терміном на 1 (один) рік з 27 червня 2014 року.

4.                Укласти контракт з директором комунального закладу «Степанська дитяча музична школа» Сарненської районної ради Чиж Наталією Андріївною терміном на 1 (один) рік з 27 червня 2014 року.

5.                Укласти контракт з директором комунального закладу «Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек» Сарненської районної ради Мамонець Наталією Пилипівною терміном на 1 (один) рік з 27 червня 2014 року.

6.                Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Я. Яковчука.

Голова адміністрації                                                                                 С. Євтушок.